Vaikų šventės

Antradienis, 12 Rugpjūtis 2008 18:50 Trakų Galvė
Spausdinti PDF

Vaikų Šventės Trakų GalvėMes - būrys linksmų, kūrybiškų, aktyvių, spalvingų, pašėlusių, iniciatyvių, kontrastingų ir tik truputį kuklių asmenybių - kviečiame Jus pramogauti ir švęsti. Kasdien siekiame, kad ir mažos, ir didelės šventės taptų nepamirštamų nuotykių, išgyvenimų ir pramogų vaivorykšte. Tikime, kad kiekviena maža svajonė nelauktai gali pavirsti tikrove... Todėl kviečiame į savo šventę pasikviesti Karlsoną, Pepę Ilgakojinę, Raganaitę, Princesę, karingąjį Z būrio vadą, kiškutį, liūtuką ar bet kurį kitą draugą, kuris jūsų gimtadienį o gal tiesiog pirmadienį pavers neįtikėtinu nuotykiu!

Vaizdingoje Trakų vietoje, Karaimų gatvėje, tarp dviejų ežerų stūksantis verslo ir laisvalaikio centras „Trakų Galvė“ priskelia kaip Feniksas iš pelenų. Verslo ir laisvalaikio centras įsikūręs istorinėje vietoje prie buvusios centrinės miesto aikštės, kurioje vyksta vieni reikšmingiausių miesto renginių. Atsinaujinęs, prabanga ir klasika dvelkiantis, kadaise Trakus garsinęs restoranas „Galvė“ duris plačiai atveria planuojantiems šventes, o to paties pavadinimo kavinė-baras gaivina šios vietos kulinarines tradicijas ir kviečia pailsėti bei pasistiprinti laisvalaikį su šeima Trakuose leidžiančius tautiečius.

 

 


Puoštis mėgsta daugelis iš mūsų. Dažniausiai matome suaugusiuosius pasipuošusius įvairiais papuošalais. Moterys puošiasi auskarais, vėriniais, apyrankėmis. Vyrai dažniau renkasi grandinėlės, laikrodžius bei kitus vyriškus papuošalus. Tačiau taip pat kaip ir suaugę, puošiasi ir vaikai. Žinoma, jų papuošalai šiek tiek skiriasi nuo tų, kokius nešioja suaugę, tačiau tiek įpratsi, tiek ir vaikiški papuošalai turi labai daug panašumų. Visų pirma, specialiai vaikams yra gaminami žiedai, auskarai, apyrankės, vėriniai bei kiti papuošalai. Kalbant apie atskirus vaikiškus papuošalus būtų galima paminėti didžiausius jų skirtumus nuo įprastų. Vaikiški žiedai išsiskiria daugiausiai tuo, jog jie būna papuošti vaikiškais paveikslėliais ar ženkleliais. Tokie žiedai būna labai paprasti, kainuoja vos kelis eurus. Žinoma, niekas nedraudžia vaikui nupirkti ir paprastą žiedą, kurį nešioja suaugusieji, tačiau tai nebūtų labai geras sprendimas, nes vaikas žiedą gali pamesti, o jei jis kainavo didelius pinigus, tuomet tai būtų nemenkas nuostolis. Taip pat, tik vaikiškus žiedus verčiau duoti vaikams todėl, jog su jais susižeisti yra beveik neįmanoma. Kiti papuošalai, tai vaikiškos apyrankės, taip pat gerokai skiriasi nuo įprastų apyrankių, kurias nešioja suaugusieji. Tokios apyrankės dažniausiai būna labai žaismingos, pagamintos iš paprastų, plastmasinių detalių. Taip pat kaip ir apyrankės, panašiai atrodo ir vaikiški vėriniai. Jie taip pat dažniausiai būna nuverti iš spalvotų karoliukų ar kitokių detalių. Tačiau kad ir kokius papuošalus perkate vaikui svarbiausia yra ne išvaizda ar kaina, o vaiko saugumas juos nešiojant. Jei vaikai yra dar mažamečiai jiems išvis geriau neduoti nešioti jokių papuošalų, nes vaikas gali netyčia užspringti nedidelėmis papuošalų detalėmis, tarkim smulkiais karoliukais. Taip pat, prieš duodant vaikui bet kokį papuošalą labai svarbu įsitikinti, jog jis nėra pagamintas iš kokių nors kenksmingų medžiagų, kurios galėtų pakenkti vaiko sveikatai.
Taigi, kaip suaugusieji nešioja papuošalus, taip tą patį daro ir vaikai. Vaikams galima duoti papuošalus, tačiau tik tuo atveju, jei esate tikri, jog jie niekaip nepakenks jo sveikatai. O jei vaikas yra dar visai mažas, geriau dar šiek tiek palaukti ir apsiriboti be jokių papuošalų.

 

Atnaujinta Antradienis, 28 Birželis 2016 09:13